متاسفانه نتیجه‌ای یافت نشد


استعلام نام شرکت

استعلام نام شرکت

 • calendar مدت زمان :
  ۱ روز
 • calendar مبلغ :
  رایگان

ثبت سفارش

کاربر گرامی، برای دریافت این خدمت، لطفا نام و نام خانوادگی و شماره همراه خود را برای ما ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

استعلام نام شرکت

انتخاب نام مناسب برای شرکت، موضوعی‌ست که شاید اهمیت آن را سال‌ها بعد از فعالیت شرکت خود متوجه شوید. تصور کنید شرکت شما با تلاش و زحمت بسیار توانسته محبوبیت و شهرت مناسبی را پیدا کند، اما نامی که سایر افراد شما را با آن می‌شناسند نه بیانگر میزان اعتبار شما باشد نه با حوزه فعالیت شما مرتبط باشد. بنابراین انتخاب نام یکی از موارد بسیارمهم برای شروع یک کسب و کار تازه است. به خاطر داشته باشید که تعیین نام، فرایندی مجزا از ثبت شرکت ندارد. به عبارت دیگر، شما در حین ثبت شرکت و به عنوان مراحل اولیه، باید نام خود را به تایید برسانید. تا زمانی که نام شما تایید نشود، نمی‌توانید مراحل ثبت شرکت خود را تکمیل کنید. اکنون که با اهمیت تعیین نام آشنا شدید باید بگوییم که بر اساس رویه اداره ثبت شرکت‌ها و قانون تجارت، شما می توانید ۵ نام را برای شرکت خود انتخاب کنید که هر کدام از این نام ها باید ۳ سیلاب داشته باشند. بعد از این مرحله، نام‌های منتخب شما توسط کارشناس بررسی می‌شود و به تایید می‌رسد. لازم است بدانید که همیشه فرایند کار به این سادگی قابل انجام نیست. ممکن است نام‌های شما بارها رد شود. اینجاست که استعلام نام شرکت، پیش از هر اقدامی می‌تواند به عنوان یک راهکار مناسب برای شما عمل کند. استعلام نام شرکت به شما کمک می‌کند تا متوجه شوید چند درصد احتمال دارد تا نام شما توسط کارشناس تائید شود و چند درصد احتمال دارد به تائید نرسد و رد شود. بعد استعلام نام، در صورتی که اطمینان نسبی حاصل شد که نام شما با سایر نام‌های ثبت شده مشابهتی پیدا نمی‌کند، می توانید برای ثبت آن اقدام کنید.

مشاهده بیشتر
استعلام نام شرکت

استعلام نام شرکت

 • calendar مدت زمان :
  ۱ روز
 • calendar مبلغ :
  رایگان

ثبت سفارش

کاربر گرامی، برای دریافت این خدمت، لطفا نام و نام خانوادگی و شماره همراه خود را برای ما ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

مراحل استعلام نام شرکت

timeline timeline

ثبت درخواست, ارسال نام‌های انتخابی مورد نظر برای ثبت‌یار, بررسی توسط سامانه, اعلام نتیجه استعلام

مدارک و شرایط استعلام نام شرکت

اعلام اسامی انتخابی برای شرکت در شرف تاسیس (۵ نام با حداقل ۳ سیلاب)

ریز هزینه‌های استعلام نام شرکت

عنوان خدمت هزینه (تومان)
استعلام نام شرکت رایگان

 

سوالات متداول استعلام نام شرکت

آیا می‌توان نامی برای شرکت انتخاب کرد که تنها یک سیلاب داشته باشد؟

- ۷ + ۱

بله، ممنوعیتی برای ثبت اسامی تک سیلابی وجود ندارد، اما به دلیل کثرت شرکت‌های تجاری ثبت شده، انتخاب نامی تک سیلابی که قبلا به ثبت نرسیده باشد، بسیار دشوار است.

آیا می‌توان با اضافه کردن اعداد به اسامی که قبلا مورد پذیرش قرار گرفته‌اند، مجددا آن اسامی را به ثبت رساند؟

- ۸ + ۰

خیر، اضافه کردن اعداد به اسامی که قبلا ثبت شده‌اند، مورد پذیرش نیست.

مشاهده بیشتر

ورود / ثبت‌نام