متاسفانه نتیجه‌ای یافت نشد


المثنی مدارک اشخاص حقوقی
المثنی مدارک اشخاص حقوقی
 • calendar مدت زمان :
  ۱۰ روز
 • calendar مبلغ :
  ۷۱۵۰۰۰ تومان
المثنی مدارک اشخاص حقوقی

مدیران و صاحبان شرکت‌ها برای انجام امور ثبتی و اداری به مدارک و اسناد شرکت نیاز دارند. مثلا برای تغییرات شرکت مانند انحلال، تغییر آدرس شرکت، انتخاب مدیران و... ارائه برخی از مدارک شرکت الزامی است. همچنین برای انجام برخی امور اداری مانند افتتاح حساب شرکت، دریافت مجوزهای دولتی و شرکت در مناقصات، مدارک شرکت باید ارائه شوند. به همین دلیل حفظ و نگهداری از آن‌ها بسیار مهم است. اما علی‌رغم مراقبت و استفاده صحیح از آن‌ها ممکن است در صورت مفقودی یا سرقت، دیگر دسترسی به آن‌ها وجود نداشته باشد. در این صورت امکان دریافت المثنی مدارک شرکت وجود دارد.

برای دریافت المثنی مدارک شرکت، باید به اداره ثبت محل فعالیت شرکت مراجعه کرد. برای مثال شرکتی که در تهران فعالیت می‌کند، المثنی مدارک خود را فقط می‌تواند از اداره ثبت شرکت‌ها در تهران بگیرد.

المثنی اساسنامه شرکت، برای شرکت‌های سهامی و مسئولیت محدود قابل دریافت است. همچنین در صورت مفقودی، المثنی شرکت‌نامه در سایر انواع شرکت‌ها نیز صادر می‌شود. از دیگر مدارکی که دریافت المثنی آن امکان‌پذیر است، اظهارنامه در شرکت‌های سهامی خاص است.

همچنین در صورت مفقود شدن روزنامه رسمی، دریافت المثنی نسخه کاغذی آن نیز امکان‌پذیر است. برای دریافت نسخه الکترونیکی روزنامه رسمی شرکت، می‌توان به سایت روزنامه رسمی مراجعه کرد.

برای دریافت المثنی مدارک شرکت، همه اعضای هیات مدیره، صورتجلسه‌ای را تکمیل و امضا می‌کنند. دریافت المثنی مدارک اشخاص حقوقی فقط یک بار ممکن است و در صورت مفقودی یا سرقت مجدد، اداره ثبت شرکت‌ها دیگر مدرکی صادر نمی‌کند. بنابراین اگر پیش از این، یک بار المثنی مدارک خود را دریافت کرده باشید، دیگر امکان دریافت مجدد آن وجود ندارد.

پس از حداکثر یک هفته، المثنی مدارک درخواستی از طریق پست به آدرس ثبتی شرکت ارسال می‌شود. بنابراین در صورتی که آدرس ثبتی اشتباه باشد یا تغییر کرده باشد ابتدا باید تغییر آدرس خود را طی صورتجلسه ای در سامانه اداره ثبت شرکت ها ثبت کنید و سپس درخواست المثنی مدارک بدهید.

 

هزینه دریافت المثنی مدارک اشخاص حقوقی

عنوان خدمت

هزینه

دریافت المثنی مدارک اشخاص حقوقی

۷۱۵,۰۰۰ تومان

 

سوالات متداول المثنی مدارک اشخاص حقوقی

 • هزینه دریافت المثنی مدارک شرکت چقدر است؟

هزینه لازم برای دریافت المثنی مدارک شخص حقوقی ۷۱۵۰۰۰ تومان است.

 • مدت زمان دریافت المثنی مدارک شرکت چقدر است؟

دریافت المثنی مدارک شخص حقوقی حدود ۱۰ روز کاری زمان می‌برد.

 • در صورت مفقودی مجدد آیا می‌توان دوباره درخواست المثنی مدارک را ثبت کرد؟

خیر، دریافت المثنی مدارک شرکت فقط یک بار امکان‌پذیر است و با درخواست مجدد، مدرک جدیدی صادر نمی‌شود.

 • المثنی مدارک شرکت توسط چه مرجعی صادر میشود؟

المثنی مدارک اشخاص حقوقی، توسط اداره ثبت شرکت‌های محل فعالیت شرکت صادر می‌شود.

مشاهده بیشتر
المثنی مدارک اشخاص حقوقی
المثنی مدارک اشخاص حقوقی
 • calendar مدت زمان :
  ۱۰ روز
 • calendar مبلغ :
  ۷۱۵۰۰۰ تومان
مدارک و شرایط المثنی مدارک اشخاص حقوقی
صورتجلسه درخواست المثنی مدارک, تصویر شناسنامه و کارت ملی اعضای هیات مدیره, آخرین روزنامه رسمی شرکت

ورود به ثبت‌یار ثبت‌نام