متاسفانه نتیجه‌ای یافت نشد


المثنی مدارک اشخاص حقوقی

المثنی مدارک اشخاص حقوقی

 • calendar مدت زمان :
  ۱۰ روز
 • calendar مبلغ :
  ۱،۰۰۰،۰۰۰ تومان

ثبت سفارش

کاربر گرامی، برای دریافت این خدمت، لطفا نام و نام خانوادگی و شماره همراه خود را برای ما ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

المثنی مدارک اشخاص حقوقی

مدیران و صاحبان شرکت‌ها برای انجام امور ثبتی و اداری به مدارک و اسناد شرکت نیاز دارند. مثلا برای تغییرات شرکت مانند انحلال، تغییر آدرس شرکت، انتخاب مدیران و... ارائه برخی از مدارک شرکت الزامی است. همچنین برای انجام برخی امور اداری مانند افتتاح حساب شرکت، دریافت مجوزهای دولتی و شرکت در مناقصات، مدارک شرکت باید ارائه شوند. به همین دلیل حفظ و نگهداری از آن‌ها بسیار مهم است. اما علی‌رغم مراقبت و استفاده صحیح از آن‌ها ممکن است در صورت مفقودی یا سرقت، دیگر دسترسی به آن‌ها وجود نداشته باشد. در این صورت امکان دریافت المثنی مدارک شرکت وجود دارد.

برای دریافت المثنی مدارک شرکت، باید به اداره ثبت محل فعالیت شرکت مراجعه کرد. برای مثال شرکتی که در تهران فعالیت می‌کند، المثنی مدارک خود را فقط می‌تواند از اداره ثبت شرکت‌ها در تهران بگیرد.

المثنی اساسنامه شرکت، برای شرکت‌های سهامی و مسئولیت محدود قابل دریافت است. همچنین در صورت مفقودی، المثنی شرکت‌نامه در سایر انواع شرکت‌ها نیز صادر می‌شود. از دیگر مدارکی که دریافت المثنی آن امکان‌پذیر است، اظهارنامه در شرکت‌های سهامی خاص است.

همچنین در صورت مفقود شدن روزنامه رسمی، دریافت المثنی نسخه کاغذی آن نیز امکان‌پذیر است. برای دریافت نسخه الکترونیکی روزنامه رسمی شرکت، می‌توان به سایت روزنامه رسمی مراجعه کرد.

برای دریافت المثنی مدارک شرکت، همه اعضای هیات مدیره، صورتجلسه‌ای را تکمیل و امضا می‌کنند. دریافت المثنی مدارک اشخاص حقوقی فقط یک بار ممکن است و در صورت مفقودی یا سرقت مجدد، اداره ثبت شرکت‌ها دیگر مدرکی صادر نمی‌کند. بنابراین اگر پیش از این، یک بار المثنی مدارک خود را دریافت کرده باشید، دیگر امکان دریافت مجدد آن وجود ندارد.

پس از حداکثر یک هفته، المثنی مدارک درخواستی از طریق پست به آدرس ثبتی شرکت ارسال می‌شود. بنابراین در صورتی که آدرس ثبتی اشتباه باشد یا تغییر کرده باشد ابتدا باید تغییر آدرس خود را طی صورتجلسه‌ای در سامانه اداره ثبت شرکت‌ها ثبت کنید و سپس درخواست المثنی مدارک بدهید.

مشاهده بیشتر
المثنی مدارک اشخاص حقوقی

المثنی مدارک اشخاص حقوقی

 • calendar مدت زمان :
  ۱۰ روز
 • calendar مبلغ :
  ۱،۰۰۰،۰۰۰ تومان

ثبت سفارش

کاربر گرامی، برای دریافت این خدمت، لطفا نام و نام خانوادگی و شماره همراه خود را برای ما ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

مراحل المثنی مدارک اشخاص حقوقی

timeline timeline

مدارک و شرایط المثنی مدارک اشخاص حقوقی

- صورتجلسه درخواست المثنی مدارک

- تصویر شناسنامه و کارت ملی اعضای هیات مدیر

- آخرین روزنامه رسمی شرکت

ریز هزینه‌های المثنی مدارک اشخاص حقوقی

عنوان خدمت هزینه خدمت (تومان)
دریافت المثنی مدارک اشخاص حقوقی ۱٬۰۰۰٬۰۰۰

 

سوالات متداول المثنی مدارک اشخاص حقوقی

آیا راهی برای چاپ مجدد یا صدور المثنی مدارک شرکت وجود دارد؟

- ۸۶ + ۱

بله، باید از اداره ثبت شرکت‌ها درخواست المثنی کنید.

نحوه دریافت المثنی برای اساسنامه به چه صورت است؟

- ۸۸ + ۳

برای این کار ابتدا وکیل رسمی دادگستری اقدام به تکمیل فرم‌‌های درخواست مدارک المثنی برای شرکت می‌‌نماید و سپس فیش‌‌های مربوطه را واریز می‌کند و رسید پرداخت را به اداره ثبت شرکت‌‌ها تحویل می‌دهد؛ سپس اداره ثبت شرکت‌‌ها بنا به موردی که درخواست المثنی شده است استعلام می‌نماید و بعد از آن برای صدور مدارک المثنی شرکت اقدام می‌‌کند.

هزینه المثنی مدارک اشخاص حقوقی چقدر است؟

- ۹۸ + ۱

هزینه المثنی مدارک اشخاص حقوقی ۱٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان است.

مشاهده بیشتر

ورود / ثبت‌نام