متاسفانه نتیجه‌ای یافت نشد


تغییر آدرس شرکت

تغییر آدرس شرکت

 • calendar مدت زمان :
  ۲۰ روز
 • calendar مبلغ :
  ۵۷۰،۰۰۰ تومان

ثبت سفارش

کاربر گرامی، برای دریافت این خدمت، لطفا نام و نام خانوادگی و شماره همراه خود را برای ما ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

تغییر آدرس شرکت

کلیه شرکت‌ها، یک آدرس ثبتی مخصوص به خود دارند که هنگام تاسیس در اداره ثبت شرکت‌ها به ثبت می‌رسد. این آدرس مرکز اصلی فعالیت شرکت محسوب می‌شود. اگر محل فعالیت شرکت تغییر کند نشانی جدید باید به عنوان آدرس ثبتی به اداره ثبت شرکت‌ها اعلام شود. 

شرکت‌ها به دلیل تغییر محل فعالیت در یک شهر یا انتقال از یک شهر به شهر دیگر، تغییر آدرس خود را در اداره ثبت شرکت‌ها ثبت می‌کنند. در عین حال تغییر آدرس شرکت ممکن است دلایل دیگری نیز داشته باشد:

گاهی اوقات موسسان شرکت هنگام تاسیس، محلی با موقعیت مسکونی را به عنوان آدرس شرکت معرفی می‌کنند. این شرکت‌ها هنگام ثبت‌نام در اداره مالیات و اداره بیمه تامین اجتماعی با مشکل مواجه می‌شوند. زیرا کد اقتصادی و کد کارگاهی به شرکت‌هایی داده می‌شود که محل آن‌ها موقعیت تجاری- اداری داشته باشد.

از طرف دیگر دفاتر پلمپ شده شرکت‌ها به آدرسی ارسال می‌شوند که هنگام تاسیس شرکت، در سامانه ثبت شرکت‌ها ثبت شده باشد. پس در صورت تغییر آدرس شرکت یا اشتباه در وارد کردن نشانی و کد پستی باید نسبت به تغییر آدرس خود در سامانه اقدام نمایید. با این کار می‌توانید دفاتر پلمپ شده خود را در نشانی فعلی شرکت دریافت کنید.

بنابراین در مواردی که ذکر شد، شما نیاز به تنظیم و ثبت صورتجلسه تغییر آدرس شرکت خواهید داشت.

برای ثبت هر نوع تغییرات، از جمله تغییر آدرس باید صورتجلسه‌ای تنظیم شود. همچنین به امضای شرکا برسد و سپس برای ثبت، به سامانه اداره ثبت شرکت‌ها ارسال شود. در نهایت با آگهی شدن تغییرات در روزنامه رسمی و کثیرالانتشار، فرآیند ثبت تغییر آدرس به پایان می‌رسد.

اگر شرکت شما، علاوه بر دفتر مرکزی، شعب دیگری در سایر مناطق دارد، در صورت جابه جایی شعب، تغییر آدرس آن‌ها نیز باید به ثبت برسد. مراحل و مدارک مورد نیاز برای تغییر آدرس شعبه نیز همانند تغییر آدرس شرکت است.

در صورتی که صورتجلسه تغییر آدرس را به ثبت نرسانید همچنان آدرس قبلی به عنوان نشانی ثبتی شرکت شناخته می‌شود. در نتیجه کلیه مکاتبات رسمی، اخطاریه‌ها، احضاریه‌ها و... به این آدرس ارسال می‌گردد. در این صورت از آن‌ها مطلع نشده و با مشکلاتی مواجه می‌شوید.

 

 

مشاهده بیشتر
تغییر آدرس شرکت

تغییر آدرس شرکت

 • calendar مدت زمان :
  ۲۰ روز
 • calendar مبلغ :
  ۵۷۰،۰۰۰ تومان

ثبت سفارش

کاربر گرامی، برای دریافت این خدمت، لطفا نام و نام خانوادگی و شماره همراه خود را برای ما ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

مراحل تغییر آدرس شرکت

timeline timeline

۱)‌ تکمیل اطلاعات و ارسال مدارک

۲) تنظیم صورتجلسه تغییر آدرس توسط کارشناسان ثبت‌یار

۳)‌ دریافت فایل pdf صورتجلسه، تایید اطلاعات و امضای آن در ۳ نسخه

۴) امضای وکالتنامه و تحویل کلیه مدارک به پیک ثبت‌یار

۵) ورود اطلاعات در سامانه اداره ثبت شرکت‌ها توسط کارشناسان ثبت‌یار

۶)‌ پست مدارک به اداره ثبت شرکت‌ها توسط واحد مراسلات ثبت‌یار 

۷) ثبت صورتجلسه در صورت تایید اداره ثبت شرکت‌ها

۸) پرداخت هزینه روزنامه‌های رسمی و کثیرالانتشار

۹) دریافت روزنامه‌های رسمی و کثیرالانتشار از طریق پست

مدارک و شرایط تغییر آدرس شرکت

- آدرس جدید شرکت

- کد پستی

ریز هزینه‌های تغییر آدرس شرکت

عنوان خدمت هزینه (تومان)
تغییر آدرس شرکت ۵۷۰٬۰۰۰
 • در صورتی که تعداد سهامداران شرکت بیش از ۴ نفر باشد به ازای هرنفر ۱۰٬۰۰۰ تومان به هزینه‌ی ورود اطلاعات افزوده خواهد شد.
 • هزینه آگهی روزنامه‌های رسمی و کثیرالانتشار بر عهده مشتری بوده و پس از پایان کار بر اساس اعلام نهادهای مربوطه، به مشتری ابلاغ خواهد شد.

ورود به ثبت‌یار ثبت‌نام