متاسفانه نتیجه‌ای یافت نشد


قرارداد سئو (SEO)

قرارداد سئو (SEO)

 • calendar مدت زمان :
  ۱ روز
 • calendar مبلغ :
  ۸۰،۰۰۰ تومان

قرارداد سئو (SEO)

بسیاری از کسب و کارها و اشخاص برای توسعه فعالیت خود می‌توانند از ابزارهای مختلفی از جمله وبسایت استفاده کنند. در نتیجه فضای نامحدودی را برای معرفی و رسیدن به اهداف تجاری و غیرتجاری خود خواهند داشت. به همین منظور وبسایت‌ها باید برخی از اصول فنی و تخصصی را رعایت کنند تا در موتورهای جست‌وجو به عنوان نتایج اولیه نمایش داده شوند و نتیجه مطلوبی از گوگل بگیرند. یکی از این موارد سئوی سایت است که توسط کارشناسان سئو انجام می‌شود. کارشناسان سئو به صورت اشخاص حقیقی یا شرکت فعالیت می‌کنند که برای همکاری با آن‌ها می‌توانید تعهدات و توافقات خود را در قالب قرارداد سئو مکتوب کنید و حقوق قانونی خود را با سهولت پیگیری نمایید.

همکاری با کارشناس سئو می‌تواند از طریق قرارداد کار یا پیمانکاری صورت گیرد. در صورتی‌که کارفرما، کارشناس سئو را استخدام کند، قرارداد از نوع کار است و کارشناس که شخص حقیقی‌ست مانند کارمند فعالیت می‌کند. یعنی دارای ساعت کاری مشخص و برخی مزایا مانند بیمه و سنوات است؛ ولی اگر همکاری با کارشناس سئو به صورت پروژه‌ای و برون‌سپاری باشد، قرارداد از نوع پیمانکاری‌ست و کارشناس می‌تواند شخص حقیقی یا حقوقی باشد. 

اصلی‌ترین وظیفه کارشناس سئو، بهینه‌سازی سایت کارفرما در موتورهای جست‌وجو از جمله گوگل است. به این صورت که با استانداردهای آن‌ها سازگارتر شود و در نتایج اولیه نمایش داده شود.

در قرارداد سئو کارفرما تعهد دارد که ابزارهای مورد استفاده کارشناس سئو مانند ابزار تحلیل سایت و سئو، همچنین هماهنگی با تیم فنی برای امنیت سایت را در اختیار کارشناس سئو قرار دهد. در مقابل فراهم کردن برخی امکانات مانند لپ تاپ، اینترنت و… به عهده خود کارشناس است و کارفرما در این زمینه مسئولیتی ندارد.

در صورتی‌که سایت با مشکلات فنی مواجه شود، کارفرما موظف به رفع آن است. تا زمانی که این مشکلات مرتفع نشده باشند، کارشناس سئو برای انجام کار مسئولیتی ندارد. در این صورت بنا به توافق طرفین، می‌توان به ازای هر روز تاخیر کارفرما، به زمان تحویل پروژه اضافه کرد. در مقابل، اگر تاخیر انجام کار از سوی کارشناس سئو باشد، به ازای هر روز تاخیر میزان معین و توافق شده‌ای از مبلغ قرارداد بابت جریمه و خسارت دیرکرد، کسر می‌شود.

سئو در دو زمینه انجام می‌شود. در نتیجه کارشناس هر یک از این حوزه‌ها باید مشخص شود. در صورتی که سئو توسط دو نفر انجام شود باید مسئولیت‌ها و توافقات هر یک به تفکیک در قرارداد ذکر شود. اگر کارشناس سئو برای هر دو حوزه یک نفر باشد، باید حدود وظایف و اختیارات او مشخص گردد.

کارفرما برای پیشبرد پروژه، اطلاعاتی را در اختیار کارشناس سئو قرار می‌دهد که ممکن است، همه این اطلاعات یا بخشی از آن محرمانه باشد. همچنین ممکن است، کارشناس سئو بخشی از اطلاعات را در حین انجام کار به دست آورد. این اطلاعات نیز از جمله اسرار تجاری هستند و در نتیجه کارفرما باید اطلاعات محرمانه را در قرارداد مشخص کند. کارشناس سئو نیز ملزم به حفظ اطلاعات و عدم افشای آن است. همچنین پس از پایان قرارداد، کارشناس سئو ملزم است تمامی مدارک، مستندات و دسترسی‌ها را به کارفرما تحویل دهد.

کارشناس سئو می‌تواند از تکنیک‌های مختلفی برای سایت استفاده کند. برخی از این تکنیک‌ها زود بازده هستند ولی در بلندمدت باعث ایجاد مشکلات سئویی برای سایت می‌شود. به همین دلیل در تنظیم قرارداد سئو باید به این نکات و روش‌هایی که کارشناس سئو از آن استفاده می‌کند، توجه شود.

قرارداد سئو با عناوین دیگری مانند قرارداد SEO ، قرارداد بهینه‌سازی سایت و قرارداد بهینه‌سازی موتورهای جستجو نیز شناخته می‌شود.

 

مشاهده بیشتر
قرارداد سئو (SEO)

قرارداد سئو (SEO)

 • calendar مدت زمان :
  ۱ روز
 • calendar مبلغ :
  ۸۰،۰۰۰ تومان

مراحل قرارداد سئو (SEO)

timeline timeline
 • مراحل بالا مربوط به تنظیم اختصاصی قرارداد هستند.

 

مراحل دریافت نمونه قرارداد:

۱)‌ ثبت سفارش

۲) پرداخت هزینه

۳) دریافت نمونه قرارداد

مدارک و شرایط قرارداد سئو (SEO)

 - مشخصات کارفرما

- مشخصات کارشناس سئو

- مدت زمان اجرای قرارداد

- مبلغ قرارداد

- میزان بازدید ارگانیک روزانه سایت و رتبه کلمات کلیدی

ریز هزینه‌های قرارداد سئو (SEO)

عنوان خدمت هزینه (تومان)
نمونه قرارداد سئو (SEO) ۸۰٬۰۰۰
تنظیم اختصاصی قرارداد سئو (SEO) ۷۵۰٬۰۰۰

 


ورود / ثبت‌نام