متاسفانه نتیجه‌ای یافت نشد


قرارداد طراحی سایت

قرارداد طراحی سایت

 • calendar مدت زمان :
  ۱ روز
 • calendar مبلغ :
  ۶۰،۰۰۰ تومان

قرارداد طراحی سایت

بعضی از کسب و کارها به نوعی هستند که می‌توانند مخاطبان خود را به صورت آنلاین پیدا کنند و در واقع جامعه هدف آن‌ها مشتریان آنلاین هستند. در نتیجه طراحی سایت یکی از نیازهای اساسی آن‌ها به‌شمار می‌رود و تنظیم قرارداد طراحی سایت به حرفه‌ای‌تر شدن این کسب و کارها کمک می‌کند.

طراحی وبسایت می‌تواند توسط یکی از اعضای کسب و کار انجام شود که در این صورت، قرارداد این شخص می‌تواند از نوع قرارداد کار باشد که فقط با شخص حقیقی تنظیم می‌شود. همچنین کارفرما می‌تواند پروژه طراحی سایت را برون سپاری کند که در این صورت قرارداد از نوع پیمانکاری‌ست و طراح می‌تواند شخص حقیقی یا حقوقی باشد.

طراحی سایت به معنی ایجاد صفر تا صد یک سایت است و اجرای آن به صورتی‌ست که قابل استفاده باشد نه صرفا طراحی کردن آن.

یکی از مهم‌ترین مواردی که در طراحی سایت باید به آن توجه داشته باشید، تعیین جزئیات و ویژگی‌های سایت مورد نظر شماست. مثلا زبان برنامه‌نویسی، استاتیک و داینامیک، تعداد صفحات، ویژگی‌های هر صفحه، امنیت و همچنین قالب سایت، پرداخت آنلاین و ... باید از ابتدا تعیین شوند.

به علاوه در قرارداد باید مشخص شود که از قالب‌های آماده استفاده می‌شود یا اینکه طراح قالب‌های اختصاصی برای کارفرما طراحی می‌کند. هر یک از این موارد مزایایی دارند که دو طرف باید نسبت به آن توافق کنند. مثلا استفاده از قالب آماده کم هزینه‌تر است. در حالی‌که قالب‌های اختصاصی قابلیت تغییر و انعطاف بیشتری نسبت به خواسته کارفرما دارند.

همچنین در مورد سایر فعالیت‌های مرتبط با طراحی سایت مانند ثبت دامنه، برنامه‌نویسی، تولید محتوا، سئو و بهینه‌سازی، پشتیبانی از سایت و...، باید مشخص شود که به عهده چه کسی‌ست و جزئیات و مدت انجام آن نیز در قرارداد پیش‌بینی شود.

حفظ محرمانگی اطلاعات نیز یکی دیگر از نکاتی‌ست که طراح ملزم به رعایت آن است و با توجه به اینکه بخشی از اطلاعات سفارش دهنده در اختیار او قرار می‌گیرد، این مورد نیز باید در قرارداد پیش‌بینی شود.

قرارداد طراحی سایت با عناوین دیگری مانند قرارداد طراحی وب سایت، قرارداد طراحی و توسعه سایت، طراحی پورتال و طراحی فروشگاه اینترنتی نیز شناخته می‌شود.

مشاهده بیشتر
قرارداد طراحی سایت

قرارداد طراحی سایت

 • calendar مدت زمان :
  ۱ روز
 • calendar مبلغ :
  ۶۰،۰۰۰ تومان

مراحل قرارداد طراحی سایت

timeline timeline
 • مراحل بالا مربوط به تنظیم اختصاصی قرارداد هستند.

 

مراحل دریافت نمونه قرارداد:

۱)‌ ثبت سفارش

۲) پرداخت هزینه

۳) دریافت نمونه قرارداد

مدارک و شرایط قرارداد طراحی سایت

- مشخصات کارفرما

- مشخصات طراح سایت

- مدت زمان اجرای قرارداد

- نوع سایت (قالب و زبان برنامه نویسی)

- ویژگی‌های مدنظر سفارش دهنده برای سایت

- سایر خدمات قابل ارائه از سوی طراح سایت (هاست و دامین، پشتیبانی، بهینه سازی سئو)

ریز هزینه‌های قرارداد طراحی سایت

نوع خدمت هزینه خدمت (تومان)
نمونه قرارداد طراحی سایت ۶۰٬۰۰۰
تنظیم اختصاصی قرارداد طراحی سایت ۴۵۰٬۰۰۰

 


ورود / ثبت‌نام