متاسفانه نتیجه‌ای یافت نشد


قرارداد پیمانکاری

قرارداد پیمانکاری

 • calendar مدت زمان :
  ۱ روز
 • calendar مبلغ :
  ۶۰،۰۰۰ تومان

قرارداد پیمانکاری

قرارداد پیمانکاری یک قرارداد همه فن حریف برای برون‌سپاری پروژه‌ها در مشاغل مختلف است. اگر می‌خواهید انجام تمام یا بخشی از پروژه‌ای را به شخص یا اشخاص دیگری واگذار نمایید، می توانید از قرارداد پیمانکاری استفاده کنید. دامنه این قرارداد بسیار وسیع است و در هر حوزه‌ای قابل استفاده است. قراردادهای پیمانکاری فقط در زمینه ساخت و ساز کاربرد ندارند بلکه از طراحی سایت تا نگهداری فضای سبز، از کسب و کارهای نوپا مانند استارتاپ‌ها تا شرکت‌ها و اشخاص حقیقی را شامل می‌شوند.

قرارداد پیمانکاری در پروژه‌های دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در قراردادهای پیمانکاری دولتی، تشریفات و مقررات خاصی (شرایط عمومی پیمان) باید رعایت شود؛ ولی در قراردادهای پیمانکاری بخش خصوصی الزامی به رعایت این مقررات وجود ندارد و پیمانکار و کارفرما می‌توانند با توافق یکدیگر مفاد قرارداد را تعیین کنند.

قراردادهای پیمانکاری مشمول مقررات و حمایت های قانون کار نیستند. در واقع کارفرما الزامی به بیمه کردن پیمانکار ندارد و بر خلاف کارگر، مزایایی مانند سنوات و عیدی به پیمانکار تعلق نمی‌گیرد. در مقابل نیز پیمانکار موظف به رعایت مفاد قانون کار نیست. بنابراین موضوعاتی مانند مرخصی، حق ماموریت، ساعت کاری، اضافه کار و . . . در این گونه قراردادها جایی ندارد. علاوه بر این، در قراردادهای پیمانکاری هزینه انجام کار بر عهده پیمانکار است و کارفرما موظف به فراهم کردن امکانات لازم برای انجام کار نیست.

در قراردادهای پیمانکاری تعیین دقیق موضوع پروژه و شرایط انجام کار، اهمیت زیادی دارد؛ چرا که پیمانکار در نحوه انجام کار آزادی عمل دارد و صرفا باید خروجی کار را طبق برنامه زمان بندی به کارفرما تحویل دهد، مگر آن که در قرارداد خلاف آن توافق شده باشد. بنابراین اگر موضوع پروژه مبهم باشد یا قرارداد برنامه زمان بندی دقیقی نداشته باشد، پیشبرد پروژه با مشکل مواجه خواهد شد.

مشاهده بیشتر
قرارداد پیمانکاری

قرارداد پیمانکاری

 • calendar مدت زمان :
  ۱ روز
 • calendar مبلغ :
  ۶۰،۰۰۰ تومان

مراحل قرارداد پیمانکاری

timeline timeline
 • مراحل بالا مربوط به تنظیم اختصاصی قرارداد هستند.

 

مراحل دریافت نمونه قرارداد:

۱)‌ ثبت سفارش

۲) دریافت نمونه قرارداد

مدارک و شرایط قرارداد پیمانکاری

- مشخصات کارفرما

- مشخصات پیمانکار

- موضوع

- مدت زمان قرارداد و زمان‌بندی انجام کار

- مبلغ قرارداد و نحوه پرداخت آن

- تعهدات و شرایط خاص انجام پروژه

ریز هزینه‌های قرارداد پیمانکاری

عنوان خدمت هزینه خدمت (تومان)
نمونه قرارداد پیمانکاری ۶۰٬۰۰۰
تنظیم اختصاصی قرارداد پیمانکاری ۷۵۰٬۰۰۰

 


ورود / ثبت‌نام