متاسفانه نتیجه‌ای یافت نشد


کد کارگاهی برای تهران

کد کارگاهی برای تهران

 • calendar مدت زمان :
  ۳۰ روز
 • calendar مبلغ :
  ۲،۲۵۰،۰۰۰ تومان

ثبت سفارش

کاربر گرامی، برای دریافت این خدمت، لطفا نام و نام خانوادگی و شماره همراه خود را برای ما ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

کد کارگاهی برای تهران

کلیه شرکت‌ها، موسسات، واحدهای صنفی و تولیدی و... کارگاه محسوب می‌شوند و دریافت کد کارگاهی برای آن‌ها الزامی است.کد کارگاهی یک عدد ۱۰ رقمی است که توسط سازمان تامین اجتماعی برای هر کارگاه صادر می‌شود و کارفرما باید تا ۱۵ روز پس از تاسیس کارگاه، این کد را دریافت کند. 

دریافت کد کارگاهی پیش نیاز بیمه تامین اجتماعی کارکنان است. در صورتی‌که کارفرما این کد را دریافت نکند توسط سازمان تامین اجتماعی جریمه خواهد شد و علاوه‌بر این جریمه، ملزم به پرداخت حق بیمه هر یک از پرسنل از حساب خود است.

برای دریافت کد کارگاهی از اداره تامین اجتماعی، در مرحله اول، باید به شعبه تامین اجتماعی واقع در محدوده کارگاه مراجعه و با ارائه مدارک کارفرما، این کد دریافت می‌شود. در زمان اخذ کد کارگاهی، آدرس اجاره‌نامه باید با آدرس ثبتی شرکت یکسان باشد.

شعبه تامین اجتماعی پس از شناسایی کارگاه و تعداد کارمندان شاغل در آن، پرونده کارگاه را تشکیل داده و کد کارگاهی مربوط به آن را صادر می‌کند. از اواخر سال ۹۹ با توجه به اینکه ثبت شرکت از طریق پنجره واحد شروع کسب و کار امکان‌پذیر شده است، امکان پیش‌ ثبت‌نام کد کارگاهی بلافاصله پس از انجام مراحل ثبت شرکت وجود دارد. شرکت‌های بامسئولیت محدود در تهران فقط از طریق پنجره واحد ثبت می‌شوند، در نتیجه ملزم به دریافت کد از این طریق هستند.

این کد ۱۰ رقمی است و سه رقم اول آن، نشان‌دهنده شماره شعبه، سه رقم بعدی نوع فعالیت کارگاه (در سازمان تامین اجتماعی هر موضوع فعالیتی شماره مربوط به خود را دارد) و چهار رقم بعدی نیز شماره پرونده کارگاه است.

کد کارگاهی برای اشخاص حقیقی و حقوقی صادر می‌شود. کد کارگاهی اشخاص حقیقی با تغییر آدرس و یا تغییر فعالیت، تغییر می‌کند و کارفرما در هریک از این دوحالت باید کد کارگاهی جدید دریافت کند. در حالی که کد کارگاهی اشخاص حقوقی تغییر نمی‌کند و کدی که بعد از ثبت دریافت می‌شود تا زمان انحلال شرکت ثابت می‌ماند.

شماره بیمه با کد کارگاهی متفاوت است. شماره بیمه یک کد ۸ رقمی است که به کارکنان یک کارگاه اختصاص پیدا می‌کند. کد کارگاهی نیز یک کد ۱۰ رقمی است که به کارگاه تخصیص داده می‌شود.

دریافت کد کارگاهی در ثبت یار فقط برای اشخاص حقوقی انجام می‌شود.

 

مشاهده بیشتر
کد کارگاهی برای تهران

کد کارگاهی برای تهران

 • calendar مدت زمان :
  ۳۰ روز
 • calendar مبلغ :
  ۲،۲۵۰،۰۰۰ تومان

ثبت سفارش

کاربر گرامی، برای دریافت این خدمت، لطفا نام و نام خانوادگی و شماره همراه خود را برای ما ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

مراحل کد کارگاهی برای تهران

timeline timeline

مدارک و شرایط کد کارگاهی برای تهران

- کپی برابر اصل  شناسنامه و کارت ملی مدیرعامل و کلیه اعضای هیئت مدیره

- کپی برابر اصل اوراق ثبتی شرکت(اساسنامه-اظهارنامه-تقاضانامه -آگهی تاسیس) 

- کپی برابر اصل آخرین آگهی ثبتی تغییرات هیئت مدیره و تغییر آدرس شرکت

- کپی برابر اصل روزنامه رسمی تاسیس و آخرین تغییرات

- کپی برابر اصل قبوض تلفن یا برق محل شرکت

- اصل اجاره نامه دارای کد رهگیری به نام شرکت / سند مالکیت و بنچاق (در صورت مالکیت) محل شرکت (کاربری اداری/تجاری)

- کپی تاییدیه کد پستی از دفاتر پست

- نامه معرفی نماینده از سوی شرکت و مدیر عامل در سربرگ شرکت

ریز هزینه‌های کد کارگاهی برای تهران

عنوان خدمت هزینه (تومان)
پیش ثبت نام کد کارگاهی ۳۵۰٬۰۰۰
تشکیل پرونده بیمه و اخذ کد کارگاهی ۱٬۹۰۰٬۰۰۰
جمع کل ۲٬۲۵۰٬۰۰۰

 


ورود / ثبت‌نام