درباره ما

By admin 2 تیر 1396

ثبت‌یار، سامانه‌‌‌ای‌ست جامع در امور ثبتی و قراردادی که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده است. ما در ثبت‌یار با سر لوحه قراردادن شعار سادگی یک ثبت بی‌دردسر و ارائه‌ی خدماتی شفاف و سیستماتیک اقدام به راه‌اندازی مجله ثبت‌یار کرده‌ایم.

در همین راستا مجله ثبت‌یار را به گونه‌ای تدوین کرده‌ایم تا پاسخگوی نیازهای شما در عرصه حقوقی با ارائه مقالاتی در این زمینه باشد. این مقالات توسط تیم زبده نویسنده‌های حقوقی ثبت‌یار، بر اساس قوانین جمهوری اسلامی و آخرین تغییرات، تدوین شده است. ما تمامی سعی خود را به کار برده‌ایم تا مطالب حقوقی را به زبانی ساده و بسیار کاربردی برای شما عزیزان و آن هم در قالب مقالات توضیح دهیم.

اهداف مجله ثبت‌یار

هدف اصلی ثبت‌یار ایجاد یک محیط آموزشی رایگان و جامع حول حوزه‌ حقوق و علی الخصوص امور ثبتی و قراردادی است. تیم ثبت‌یار با به کار بردن تمامی تلاش خود، سعی در ایجاد این امر دارد.

از دیگر اهداف این مجموعه، شفاف‌سازی اموری‌ست که متاسفانه بر عموم مردم در زمینه‌ حقوق ثبتی و قراردادی پنهان مانده یا درک آن بسیار مشکل است.

چشم‌انداز مجله ثبت‌یار

ما برآنیم که در آینده‌ای نه چندان دور تبدیل به جامع‌ترین و بزرگ‌ترین مجله حقوقی ایران زمین شویم تا پاسخگوی تمامی سوالات شما در زمینه باشیم؛ همچنین مشتاقیم در این راه از کمک شما عزیزان به نحوه احسنت استفاده کرده تا جامعه‌‌‌ای آگاه از مسائل حقوقی را تربیت کنیم.

دسته‌بندی مطالب مجله ثبت‌یار

در یک دید کلی، دسته‌‌های مجله ثبت‌یار به ۵ رکن اصلی ثبت شرکت، ثبت برند، کارت بازرگانی، قرارداد و سایر، تقسیم می‌شود. این ۵ دسته اصلی، حول خدماتی‌ست که در سامانه‌ ثبت‌یار ارائه شده است.

هر کدام از این دسته‌بندی‌ها شامل زیردسته‌هایی‌ست که در جهت راهنمایی هر چه بیشتر شما عزیزان به وجود آمده است. با مراجعه به نوار بالا و کلیک بر روی هر دسته، به زیردسته‌های آن بخش دسترسی پیدا خواهید کرد.

ویژگی‌های محتوایی مجله ثبت‌یار

محتوای مقالات مجله ثبت‌یار کاملا بر مبنای قوانین موجود در قانون اساسی ایران و به وسیله‌ی تیم زبده‌‌ای از کارشناسان حقوقی گردآوری می‌شود. این مطالب در موضوعات گسترده‌ای همچون ثبت شرکت‌ها، ثبت علامت تجاری و غیره طبقه‌بندی می‌شوند؛ همچنین تمامی مقالات کاملا به صورت یکتا و از صفر تا صد تولید و تدوین شده و دارای نثری ساده است.

با توجه به شناسایی نیاز شما کاربران عزیز علاوه بر وجود اینفوگرافی‌ها و تصاویر مرتبط با متن، در مقالات مجله ثبت‌یار با ۳ کادر رنگی رو به رو خواهید شد.

این کادرهای سبزرنگ، «توصیه‌های ثبت‌یاری» هستند که ساختاری کاملا کاربردی و عملی دارند.

کادر‌های قرمز رنگ با عنوان اشتباهات متداول شناخته می‌شوند. در این بخش ما مخاطبین را با اشتباهات رایج در آن حوزه آشنا می‌کنیم.

آخرین کادری که با آن رو به رو هستیم با نام لُب خبر شناخته شده است. در این بخش ما به خلاصه‌ای از خبر خواهیم پرداخت.

در پایان، باید به این نکته اشاره کرد که در صورت بروز هرگونه سوال ثبتی و قراردادی، واحد پشتیبانی ثبت‌یار با ارائه‌ی مشاوره رایگان در این امور، در خدمات شما عزیزان هستند.

شماره تماس واحد پشتیبانی ثبت‌یار
۰۲۱۷۴۳۱۸۷۰۰