درباره ما

ثبت‌یار سامانه جامعی برای انواع خدمات ثبتی راه‌اندازی کرده‌است. شما با استفاده از سامانه ثبت‌یار می‌توانید به سادگی یک ثبت بی دردسر و کاملا آنلاین را تجربه کنید. برای ثبت انواع شرکت‌ها، دریافت کارت بازرگانی، ثبت برند و نشان تجاری، شرکت‌های دانش‌بنیان، می‌توانید به این سامانه و متخصصان آن مراجعه کنید.

هم‌چنین، ثبت‌یار در کنار این سامانه و انجام فعالیت‌های اصلی خود، اقدام به راه‌اندازی یک مجله کرده است. مجله ثبت یار سعی می‌کند مطالب حقوقی را با زبانی ساده و بسیار کاربردی به مخاطبین خود منتقل کند.

مجله ثبت یار روزانه یک مطلب حقوقی ثبتی منتشر می‌کند. این مطالب غالبا کوتاه هستند و برای استفاده عموم نوشته می‌شوند.
در هرکدام از این مطالب نکاتی وجود دارد که خوب است پیش از استفاده از این مطالب، آن‌ها را بدانید.

ویژگی‌های مطالب مجله ثبت یار

هر روز مطلبی در سایت مجله بارگزاری می‌شود. این مطلب در حوزه‌های ثبت شرکت‌ها، ثبت برند، شرکت‌های دانش‌بنیان، استارت‌آپ‌ها، مالکیت‌های معنوی و فکری، قراردادها،… نوشته می‌شوند. می‌توانید دسته‌بندی این مطالب را در ستون دسته‌ها، که در سمت چپ صفحه وبلاگ وجود دارد، ببینید.

هر کدام از این مطالب بین ۴۰۰ تا ۷۰۰ کلمه نوشته می‌شوند تا استفاده از آن برای مخاطبین خسته‌کننده نباشد. هم‌چنین مجله ثبت یار در هرکدام از مطالب خود تلاش می‌کند تا قوانین و آئین‌نامه‌های مرتبط را معرفی کند. درصورتی که مخاطبین بخواهند، بتوانند به راحتی به این قوانین دسترسی داشته باشند.

هم‌چنین در مجله ثبت یار امکان جست‌وجو وجود دارد. شما می‌توانید مطالبی را که دنبال آن می‌گردید به راحتی پیدا کنید.

بخش قوانین و مقررات

بخش دیگری که در این مجله وجود دارد، بخش قوانین و مقررات است. در این بخش سعی شده است قوانین، آئین‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها و… که مرتبط با حوزه حقوق شرکت‌ها، ثبت برند، شرکت‌های دانش‌بنیان و… هستند جمع‌آوری شود و در اختیار مخاطبین قرار گیرد.
در خصوص هر قانون توضیحاتی داده شده است. توضیحاتی درباره این‌که این قانون چیست و چه زمانی توسط چه مرجعی تصویب شده است؟ به درد چه حوزه‌هایی می‌خورد؟ و چه چیزهایی در این قوانین آمده است که خوب است شما بدانید.
پس از این توضیحات، متن قانون به همراه فایل ورد و پی‌دی‌اف در دسترس شماست.

سامانه ثبت‌یار آماده خدمت رسانی به شما مخاطبین در تمام حوزه‌های ذکرشده می‌باشد.

۷۴۳۱۸۷۰۰ -۰۲۱