مجله ثبت‌یار

شبکه های اجتماعی


چرا ثبت‌یار برای ثبت شرکت شما مناسب است؟

چرا ثبت‌یار برای ثبت شرکت شما مناسب است؟

فعالیت‌‌های حقوقی و ثبتی مانند ثبت شرکت ، ثبت برند و … از جمله فعالیت‌هایی هستند که معمولا پیچیدگی‌های خاصی دارند. عموم افراد جامعه دانش کافی برای طی کردن این مراحل پیچیده ندارند. عدم وجود دانش کافی، مشکلاتی را ایجاد می‌کند. مثلا ممکن است در فرآیندهای اداری و حقوقی زمان زیادی از شما گرفته شود. یا مجبور به پرداخت هزینه‌های زیادی شوید.

یک مشاور خوب، در درجۀ اول، باید در حیطۀ فعالیت خود متخصص باشد. و همیشه در دسترس باشد تا شما هرلحظه که احساس نیاز کردید، بتوانید به او مراجعه کنید.

چرا برای ثبت شرکت ، سراغ ثبت‌یار برویم؟

ثبت‌یار، اولین سامانۀ جامعی است که خدمات ثبتی خود را کاملا آنلاین و بر بستر اینترنت به مشتریان ارائه می‌دهد.

آنلاین بودن خدمات ثبت‌یار، مزایایی را برای مخاطبین خود ایجاد کرده است. از جمله:

 • متخصصان ما همیشه در دسترس شما هستند! هرکجا که باشید می‌توانید به صورت آنلاین از خدمات ثبتی ثبت‌یار به راحتی استفاده کنید.
 • کارشناسان حقوقی ما ۲۴ ساعته و در هرساعتی از شبانه روز، پاسخگوی سؤالات و درخواست‌های شما هستند.
 • با اینترنتی شدن کامل خدمات ثبتی ثبت‌یار، خطاهای انسانی کاهش یافته و دقت فعالیت‌ها به صورت چشم‌گیری افزایش یافته است. به همین دلیل، ثبت‌یار بالاترین ضریب اطمینان را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است.
 • وجود چنین سامانه‌ای سرعت طی کردن فرایندها را بالا برده و باعث شده است درخواست‌های مخاطبین گرامی در اسرع وقت و بدون دردسر انجام شود.
 • سامانه اینترنتی ثبت‌یار فرایند شفاف و روشنی برای ثبت شرکت طراحی کرده‌است. شما در هر مرحله‌ای از فرایند ثبتی فعالیت خود باشید، می‌توانید باقی کار خود را به ثبت‌یار بسپارید تا از سادگی یک ثبت بی دردسر لذت ببرید. برای آشنایی با مراحل کار در ثبت‌یار اینجا را کلیک کنید.
 • هزینه‌های خدمات ثبت‌یار شفاف، معقول و به صرفه است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت ثبت‌یار از این هزینه‌ها آگاه شوید.
 • هم‌چنین برای این‌که با مزایای ثبت‌یار بیشتر آشنا شوید، می‌توانید به سایت ثبت‌یار مراجعه کنید.

برای انجام چه خدماتی می‌توانیم به ثبت‌یار مراجعه کنیم؟

ثبت‌یار خدمات ثبتی گسترده‌ای به مشتریان خود ارائه می‌دهد. از جملۀ آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ثبت شرکت . ثبت شرکت خود را به ثبت‌یار بسپارید. هرنوع شرکتی که می‌خواهید به ثبت برسانید، از جمله تضامنی، نسبی، سهامی خاص، با مسئولیت محدود، دانش‌بنیان و… ثبت‌یار در خدمت شماست.
 • ثبت تغییرات شرکت. پس از ثبت شرکت خود، اگر نیاز به تغییراتی داشتید، بازهم می‌توانید روی کمک ثبت‌یار حساب کنید.
 • ثبت برند. علاوه بر فعالیت‌های مربوط به ثبت شرکت، اگر قصد ثبت برند نیز دارید، متخصصان ما در این زمینه با آشنایی مراحل و پیچیدگی‌های مسیر، آمادۀ خدمت‌رسانی به شما هستند.
 • کارت بازرگانی. اگر می‌خواهید کارت بازرگانی دریافت کنید و نمی‌دانید از کجا شروع کنید و به کجا مراجعه کنید، این کار را به ثبت‌یار بسپارید. تا بدون دغدغه و به سادگی صاحب یک کارت بازرگانی شوید.
 • ثبت‌یار فعالیت‌های مربوط به پلمپ دفاتر تجاری شما را نیز انجام می‌دهد تا بدون دغدغه، روی کسب‌وکار خود متمرکز شوید و نگران پلمپ دفاتر خود و فرآیند پیچیدۀ آن نباشید.
 • کارشناسان ما در ثبت‌یار آمادۀ هرگونه خدمت‌رسانی برای شرکت‌های دانش‌بنیان شما هستند. سؤالات خود را می‌توانید از متخصصین و مشاورین ما در زمینه فعالیت‌های دانش‌بنیان بپرسید.
 • ما در ثبت‌یار، کارشناسانی داریم که متخصص ثبت سهام ممتاز هستند و با فرایند ثبت آن به خوبی آشنا هستند. اگر می‌خواهید با اطمینان و به سادگی سهام ممتاز خود را ثبت کنید، و نمی‌خواهید وقت خود را در پیچیدگی‌های اداری و حقوقی تلف کنید، ثبت سهام ممتاز خود را به کارشناسان ما بسپارید.

هم‌چنین ثبت‌یار با ایجاد یک مجلۀ اینترنتی، مطالبی مفید و خواندنی در زمینه ثبت شرکت ، ثبت برند، کارت بازرگانی و… در اختیار عموم قرارداده است.

۷۴۳۱۸۷۰۰ -۰۲۱


لطفا به این مطلب امتیاز بدهید

4.9/5 (10)

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *