فهرست عناوین

در مطلب قبلی روزنامه رسمی و کثیرالانتشار را تعریف کردیم و کارکردهای هرکدام را بیان کردیم. همچنین تفاوت‌های این دو نهاد را برشمردیم. حال در این نوشتار می‌خواهیم به مسائل و مشکلاتی که در رابطه با روزنامهء رسمی در رابطه با کاربران پیش می­‌آید بپردازیم.

در رابطه با روزنامه رسمی توجه به بعضی نکات ضروری است که در ادامه آنها را بیان خواهیم کرد.

نکته اول درمورد روزنامه رسمی

  • نکته اولی که باید در مورد روزنامهء رسمی مدنظر داشت این است که تا زمانی که هزینه آگهی قبلی پرداخت نشده باشد، امکان ثبت صورتجلسه جدید توسط شرکت ممکن نخواهد بود. یعنی به دلیل وجود بدهی، نمی‌توان صورتجلسه تغییرات جدیدی را ثبت کرد.

در این زمان سیستم این اخطار را میدهد:

بدلیل عدم پرداخت هزینه آگهی به شماره مکانیزه …. و شماره پیگیری ….. امکان ثبت صورتجلسه جدید برای شما مقدور نمی‌باشد.

نکته دوم درمورد روزنامه رسمی

نکته دومی که در مورد روزنامهء رسمی باید مدنظر داشت، این است که در زمان پرداخت هزینه آگهی در سایت روزنامه   رسمی، متن آگهی برای متقاضی نمایش داده می‌­شود. در این قسمت متقاضی باید دقت کند که متن آگهی با متن صورتجلسه وی تناقض نداشته باشد. در صورت چاپ آگهی متناقض یا اشتباه، شخص باید مجدد درخواست آگهی اصلاحی بدهد و دوباره هزینه آگهی پرداخت کند.

نکته سوم درمورد روزنامه رسمی

  • نکته آخری که در مورد روزنامه  رسمی باید توجه داشت، بحث آدرس است. معمولا یک آدرس از قبل توسط متقاضی در سایت روزنامه  رسمی کشور وجود دارد. که ممکن است آدرس خود شخص یا آدرس شرکت باشد. سایت روزنامه این امکان را به شما می‌­دهد که آدرس قبلی خود را تغییر دهید و روزنامه را به آدرسی که مایل هستید ارسال کنید. زیرا ممکن است در موقع تحویل، در آدرس‌های قبلی شخصی حاضر نباشد تا آگهی را تحویل بگیرد.

در خصوص ثبت شرکت،ثبت تغییرات و مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ثبت‌­یار تماس بگیرید.

۷۴۳۱۸۷۰۰ -۰۲۱