مجله ثبت‌یار

شبکه های اجتماعی


هزینه تنظیم قرارداد چه قدر است؟

هزینه تنظیم قرارداد چه قدر است؟

دنیای امروز را شاید بتوان به تعبیر ساده دنیای قراردادها دانست. این موضوع از این بابت است که برای هر کاری در زندگی روزمره، باید قراردادی تنظیم کنیم و روابط خود را در قالب آن نظم ببخشیم. بهترین کار در تنظیم قراردادها این است که انعقاد قرارداد را به افراد کاردانی بسپاریم که دارای تخصص هستند و در ادامه مسیر با کمترین چالش روبه‌رو شویم. ثبت‌یار این افتخار را دارد که در تنظیم قراردادها نیز در کنار شما باشد.

ما در این مطلب ضمن معرفی اجمالی خدمت قراردادی ثبت‌یار، شما را با هزینه‌های تنظیم قرارداد آشنا می‌کنیم تا شما بتوانید با اطمینان خاطر بیشتر ثبت‌یار را برای تنظیم قراردادهای خود انتخاب نمایید. ثبت یار مفتخر است که در تمامی مراحل تنظیم قرارداد در کنار شما باشد و شما را از مشکلات پیش رو در امان نگه دارد.


قرارداد چیست؟

یکی از خدماتی که ثبت‌یار به شما ارائه می‌دهد، تنظیم قراردادهای شماست. قرارداد به‌عنوان یک امر بدیهی در زندگی همه ماست که بسیار موردنیاز است. برای فهم بهتر این خدمت ثبت‌یار باید تعریف یکسانی از قرارداد ارائه شود. در این راستا می‌توان گفت قرارداد به معنای این است که یک یا چند نفر اعم از حقیقی یا حقوقی در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد به امری می‌نماید و مورد قبول طرفین با شرایط ذکر شده در آن می‌گردد. در حقیقت با امضای قرارداد بین طرفین رابطه‌ی حقوقی ایجاد می‌گردد و طرفین ملزم به رعایت شروط منعقده در قرارداد هستند.


تنظیم قرارداد

آشنایی با اصول قرارداد نویسی تنها بخشی از مسیر تنظیم قرارداد است و ریزه‌کاری‌های تنظیم سبب می‌شود که ما همواره به دنبال این باشیم که قراردادمان با کم‌ترین خطا همراه باشد. به همین منظور بهترین راه برای در امان ماندن از مشکلات و اختلافات ناشی از قرارداد این است که در ابتدای مسیر و در هنگام تنظیم قرارداد، قرارداد خود را به متخصصین قراردادی بدهیم تا با خیالی راحت در مسیر پیش رو گام برداریم.

ثبت‌یار یار این افتخار را دارد که با تنظیم قرارداد شما را به اهداف خود برساند. کافی است با کارشناسان قراردادی ثبت یار تماس حاصل فرمایید.


هزینه تنظیم قرارداد

ثبت یار برای همراهی شما در زمینه‌ی قراردادی دو شیوه را در نظر گرفته است:

هزینه تنظیم قرارداد | ثبت‌یار

 1- استفاده از پکیج‌های قراردادی. پکیج‌های قراردادی ثبت‌یار در حقیقت مجموعه‌ای کامل از هر آن‌چیزی است که شما قبل و در حین تنظیم قرارداد به آن احتیاج دارید. در واقع هر پکیج قراردادی شامل سه فایل است که در ابتدا به شما کاربرد و ویژگی‎‌های کلی قرارداد را ارائه می‌دهد و سپس با در اختیار گذاشتن متن قرارداد به همراه دستورالعمل و نکات تنظیم آن تا انعقاد قرارداد در کنار شما خواهد بود.شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با پکیج‌های قراردادی به مطلب تنظیم قرارداد با ثبت یار در سریع‌ترین زمان ممکن مراجعه کنید و از این طریق خود به تنظیم قرارداد بپردازد.

۲- راه‌حل دیگر ثبت یار استفاده از مشاوران قراردادی ثبت‌یار برای تنظیم قرارداد مختص به شماست. هر یک از این خدمات هزینه‌ی مختص به خود دارد که شما در زیر می‌توانید با آن‌ها آشنا شوید.

تبصره: توجه داشته باشید که به مبالغ فوق ۹ درصد مالیات بر ارزش‌افزوده اضافه می‌گردد.


کلام آخر

این مطلب توضیح مختصری در مورد قرارداد و هزینه‌های تنظیم قرارداد در ثبت یار به شما ارائه می‌دهد، اما شما می‌توانید برای آشنایی با نکات تنظیم قرارداد به مطلب مهم‌ترین نکاتی که در تنظیم قرارداد کتبی باید بدانید مراجعه کرده و اطلاعات بیشتری از تنظیم قرارداد به دست آورید. این نکته را همواره مدنظر قرار دهید که تنظیم قرارداد یک امر تخصصی است و ثبت یار این افتخار را دارد که قراردادهای شما را به بهترین شکل ممکن تنظیم نماید. کافی است با واحد قراردادی ثبت یار تماس بگیرید.


شماره تماس واحد پشتیبانی:
۰۲۱-۷۴۳۱۸۷۰۰


لطفا به این مطلب امتیاز بدهید

5/5 (1)

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *