مجله ثبت‌یار

شبکه های اجتماعی


برگزاری نمایشگاه گذر نوآوری، تهران هوشمند

برگزاری نمایشگاه گذر نوآوری، تهران هوشمند

زندگی در شهرهای بزرگ، الزاماتی دارد که بدون آن‌ها تامین نیازهای شهروندان بسیار مشکل می‌شود. یکی از این الزامات در اختیار گذاشتن فضایی‌ست که علاوه بر فراهم کردن امکانات، سرعت دسترسی به این الزامات را برای شهروندان افزایش دهد. این مهم با بسترسازی‌های مختلف برای رفاه بیشتر به وجود می‌آید که علاوه کارآفرینی برای افراد به ارتقای سطح زندگی آن‌ها نیز کمک می‌کند.

در این زمینه، شهرداری تهران با برگزاری «نمایشگاه گذر نوآوری» اقدام به بسترسازی برای یک شهر هوشمند نسبت به معرفی استارتاپ‌ها و کسب و کارهای نوین اقدام کرده است. در این رویداد که هفته گذشته در میدان هفت تیر برگزار شد، کسب و کارهای مختلفی حضور داشتند که ثبت‌یار نیز به عنوان سامانه جامع خدمات حقوقی کسب و کار‌ها در این نمایشگاه حضور داشت.

این نمایشگاه گام مهمی در جهت معرفی خدمات و محصولات کسب و کارهایی به‌شمار می‌رود که علاوه بر رفع نیازها و مشکلات جامعه می‌تواند به رفاه بیشتر و هوشمند شدن خدمات بیانجامد.


لُب خبر
۱۲ الی ۱۴ آذرماه، تهران شاهد برگزاری نمایشگاه گذر فناوری برای تعامل کسب و کارهای نوین و مخاطبان بود. در این نمایشگاه کسب و کارهای مختلفی به معرفی خدمات و محصولات خود پرداختند که ثبت‌یار نیز با عنوان سامانه جامع خدمات حقوقی کسب و کار‌ها در این نمایشگاه حضور داشته است.


برگزاری نمایشگاه گذر نوآوری با حضور شهردار تهران

در چند سال اخیر وجود کسب و کارهایی که به‌صورت آنلاین به ارائه خدمات و محصولات می‌پردازند، افزایش پیدا کرده است. این کسب و کارها با وجود خدمات گسترده‌ و رشد صعودی خود، لازم است به مخاطبان و جامعه هدف معرفی شوند. به عبارت بهتر راه تعامل این کسب و کارها با جامعه هدف، به وسیله برگزاری نمایشگاه‌ها محقق می‌شود. شهردار تهران با حضور و بازدید از برخی غرفه‌های نمایشگاه گذر نوآوری از جمله غرفه ثبت‌یار با خدمات این کسب و کارها آشنا شدند.


حضور ثبت‌یار در نمایشگاه گذر نوآوری

در این نمایشگاه گذر نوآوری کسب و کارهای بسیاری حضور داشتند. کسب و کارهایی که به دنبال ارائه راه‌حلی جدید برای مشکلات و نیازهای جامعه هستند. ثبت‌یار نیز با حضور در این نمایشگاه به معرفی خدمات خود در حوزه خدمات حقوقی کسب و کارها پرداخت. خدماتی که نه تنها با شروع کسب و کار خود به آن نیاز دارید بلکه در اثنای فعالیت خود از آن بهره می‌برید و ثبت‌یار در زمینه ثبتی و قراردادی در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین لازم به ذکر است که تخفیفات ویژه‌ی ثبت‌یار در قالب بسته‌های تخفیفی تا سقف ۲۰٪ و تا پایان آذر ماه ادامه دارد.


سادگی یک ثبت بی‌دردسر با ثبت‌یار

کسب و کار شما، وابستگی زیادی به فعالیت‌ها و تصمیماتی دارد که اتخاذ می‌کنید. استفاده از روش‌هایی که بتواند علاوه بر تسهیل کارهای شما موجب صرفه‌جویی در هزینه‌ها شود. هدفی که برگزاری این نمایشگاه به‌شمار می‌رفت و ثبت‌یار نیز در راستای این هدف تمام تلاش خود را به کار گرفته است. تلاشی که پس از اتمام نمایشگاه ادامه خواهد داشت و به همین منظور، تخفیفات نمایشگاهی خود را تا پایان آذر ادامه خواهد داد.

شماره تماس واحد پشتیبانی:
۰۲۱۷۴۳۱۸۷۰۰


لطفا به این مطلب امتیاز بدهید

5/5 (3)

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران