نمونه صورتجلسه انحلال شعبه شرکت مسئولیت محدود چیست؟

با توجه به دلایل مختلفی ممکن است شرکت اصلی، تصمیم به محدود کردن فعالیت خود بگیرد. در این صورت می‌تواند اگر شعبه‌ای دارد، آن را منحل کند. که در این صورت به نمونه صورتجلسه انحلال شعبه شرکت نیاز دارید.

برای انجام مراحل اداری انحلال شعبه شرکت با مسئولیت محدود، ابتدا باید جلسه هیئت مدیره تشکیل شود و در خصوص انحلال شعبه تصمیم‌گیری شود. پس از آن صورتجلسه‌ای تنظیم می‌شود و اعضای هیئت مدیره آن را امضا می‌کنند. در نهایت با ثبت صورتجلسه در سامانه اداره ثبت شرکت‌ها، شعبه شرکت مسئولیت محدود رسما منحل می‌شود.

برای هرچه بهتر انجام شدن این فرایند، نمونه صورتجلسه انحلال شعبه شرکت مسئولیت محدود می‌تواند به شما کمک کند.


نمونه صورتجلسه انحلال شعبه شرکت مسئولیت محدود به درد چه کسانی می‌خورد؟ 

  • مدیران و شرکای شرکت 
  • نماینده ثبت صورتجلسه انحلال شعبه در اداره ثبت‌ شرکت‌ها
  • وکلا و مشاوران حقوقی
  • موسسات ثبتی و حقوقی
  • کارشناسان تولید محتوای حقوقی
  • دانشجویان حقوق

چرا نمونه صورتجلسه انحلال شعبه شرکت با مسئولیت با محدود ثبت‌یار را دانلود کنیم؟

در فرایندهای اداری و ثبتی معمولا بسیار پیش می‌آید که درخواستی رد بشود یا با نقص پرونده و ایرادات این‌چنینی مواجه شود و نهایتا کار انجام نشده یا این‌که به تاخیر بیفتد. ما در ثبت‌یار تلاش می‌کنیم از این مشکلات جلوگیری کنیم.

کارشناسان ما با تسلط بر قوانین و آئین‌نامه‌های این حوزه و تجربه‌ای چندین ساله، دریافته‌اند که اگر صورتجلسه‌ای به این ترتیب تنظیم شود، احتمال آن‌که رد بشود بسیار پایین است. می‌توانید نمونه صورتجلسه انحلال شعبه شرکت مسئولیت محدود را در این صفحه دانلود کنید.

هم‌چنین می‌توانید ثبت صورتجلسه انحلال شعبه شرکت مسئولیت محدود خود را به کارشناسان ثبت‌یار بسپارید و از سادگی یک ثبت بی‌دردسر لذت ببرید.


دانلود نمونه صورتجلسه انحلال شعبه شرکت با مسئولیت محدود

برای دریافت نمونه صورتجلسه انحلال شعبه شرکت مسئولیت محدود،‌ در فرم زیر،‌ نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره تماس خود را وارد کنید. سپس با انتخاب گزینه دریافت فایل، نمونه صورتجلسه بلافاصله دانلود می‌شود.


نظرات خود را با ما در میان بگذارید

ما در ثبت‌یار تلاش می‌‌کنیم تا هرطور که می‌توانیم فرایندهای ثبتی را برای مخاطبین و مشتریان عزیزمان آسان‌تر کنیم. شما نیز با ارائه نظرات خود ما را در این مسیر همراهی کنید.