نمونه صورتجلسه تاسیس شعبه شرکت سهامی خاص چیست؟

بعد از ثبت شرکت یا حتی هنگام تاسیس آن، ممکن است تصمیم داشته باشید که فعالیت خود را در مناطق مختلفی از کشور یا جهان گسترش دهید. در این صورت می‌توانید اقدام به تاسیس شعبه‌های مختلف کنید. برای این کار باید جلسه هیئت مدیره تشکیل دهید. پس از تشکیل جلسه هیئت مدیره، باید صورتجلسه تاسیس شعبه شرکت سهامی خاص تنظیم و برای ثبت آن اقدام کنید. نحوه تنظیم این صورتجلسه از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است. به همین دلیل در‌صدد شدیم تا نمونه صورتجلسه تاسیس شعبه شرکت سهامی خاص را برایتان آماده کنیم تا با خیالی راحت این فرایند را شروع کنید.


نمونه صورتجلسه تاسیس شعبه شرکت سهامی خاص برای چه کسانی مفید است؟

  • مدیران و سهامداران شرکت سهامی خاص 
  • نماینده ثبت صورتجلسه تاسیس شعبه در اداره ثبت‌ شرکت‌ها
  • وکلا و مشاوران حقوقی
  • موسسات ثبتی و حقوقی
  • کارشناسان تولید محتوای حقوقی
  • دانشجویان حقوق

چرا نمونه صورتجلسه تاسیس شعبه شرکت سهامی خاص ثبت‌یار را دانلود کنیم؟

نمونه صورتجلسات ثبت‌یار، توسط کارشناسان متخصص تغییرات شرکت تنظیم می‌شوند. بنابراین با در نظر گرفتن تمامی قوانین و رویه‌های ثبتی آماده شده‌اند و کاملا دقیق و جامع هستند.

با دانلود نمونه صورتجلسه تاسیس شعبه شرکت سهامی خاص ثبت‌یار، دیگر نگران رد شدن صورتجلسه خود نباشید و با خیال راحت برای ثبت صورتجلسه تاسیس شعبه در اداره ثبت‌ شرکت‌ها اقدام کنید.  


دانلود نمونه صورتجلسه تاسیس شعبه شرکت سهامی خاص در چند ثانیه! 

برای دانلود نمونه صورتجلسه تاسیس شعبه شرکت سهامی خاص به صورت pdf، کافی است نام و نام خانوادگی، ایمیل و شماره تماس خود را در قسمت پایین صفحه وارد کنید. سپس با انتخاب گزینه دریافت فایل، نمونه صورتجلسه بلافاصله دانلود می‌شود.


همراه همیشگی ما باشید 

اگر این صورتجلسه را دانلود کردید، لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات شما هستیم.