نمونه صورتجلسه تاسیس شعبه شرکت با مسئولیت محدود چیست؟

گاهی ممکن است بخواهیم برای گسترش فعالیت شرکت خود، واحد جدیدی ایجاد کنیم و در مناطق دیگری نیز به ارائه خدمات یا محصولات خود بپردازیم. در این صورت باید شعبه تاسیس کنیم. برای این کار لازم است جلسه هیئت مدیره تشکیل دهید. پس از تصویب تاسیس شعبه، باید صورتجلسه تاسیس شعبه شرکت با مسئولیت محدود را تنظیم کرده و برای ثبت آن در اداره ثبت شرکت‌ها اقدام کنید. تنظیم صورتجلسه تاسیس شعبه شرکت مسئولیت محدود، حساس‌ترین مرحله در ثبت تغییرات شرکت است که باید با در نظر گرفتن تمامی نکات قانونی و ثبتی تنظیم شود.


نمونه صورتجلسه تاسیس شعبه شرکت با مسئولیت محدود به درد چه کسانی می‌خورد؟ 

  • مدیران و شرکای شرکت 
  • نماینده ثبت صورتجلسه تاسیس شعبه در اداره ثبت‌ شرکت‌ها
  • وکلا و مشاوران حقوقی
  • موسسات ثبتی و حقوقی
  • کارشناسان تولید محتوای حقوقی
  • دانشجویان حقوق

چرا نمونه صورتجلسه تاسیس شعبه شرکت با مسئولیت با محدود ثبت‌یار را دانلود کنیم؟

اگر خودتان تا به‌ حال صورتجلسه ثبت کرده باشید حتما ایرادات متعددی که اداره ثبت شرکت‌ها می‌گیرد را دیده‌اید. ممکن است تمام ایرادات را برطرف کرده‌ و دوباره فرستاده‌ باشید، اما باز هم ایراد جدید پیش می‌آید و ثبت صورتجلسه تاسیس شعبه رد می‌شود.

کارشناسان واحد تغییرات ثبت‌یار، بر اساس تسلط کامل بر قوانین و مقررات، نمونه صورتجلسه تاسیس شعبه شرکت مسئولیت محدود را تنظیم کرده‌اند تا همه شرکت‌ها بتوانند بدون نقص و ایراد به راحتی صورتجلسات خود را ثبت کنند. بنابراین با دانلود نمونه صورتجلسه تاسیس شعبه شرکت با مسئولیت محدود،‌ کامل‌ترین صورتجلسه را داشته باشید.


دانلود نمونه صورتجلسه تاسیس شعبه شرکت با مسئولیت محدود

برای دریافت نمونه صورتجلسه تاسیس شعبه شرکت مسئولیت محدود،‌ در فرم زیر،‌ نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره تماس خود را وارد کنید. سپس با انتخاب گزینه دریافت فایل، نمونه صورتجلسه بلافاصله دانلود می‌شود.


مشتاق شنیدن نظرات شما هستیم

ما در مجله ثبت‌یار هر نکته حقوقی که شما به عنوان یک کسب‌وکار باید بدانید را بررسی و مطرح می‌کنیم. تا دیگر نگران امور ثبتی و حقوقی خود نباشید. نمونه صورتجلسه تاسیس شعبه شرکت مسئولیت محدود را دانلود کنید و نظرات خود را به ما بگویید.