نمونه صورتجلسه انتخاب مدیران شرکت سهامی خاص چیست؟

نمونه صورتجلسه انتخاب مدیران شرکت سهامی خاص ثبت یار به شما کمک می‌کند تا با خیالی راحت صورتجلسه تعیین مدیران، تغییر مدیرعامل یا تمدید هیئت مدیره شرکت خود را ثبت کنید و نگران رد شدن آن نباشید. 

اعضای هیئت مدیره شرکت سهامی خاص، حداکثر برای ۲ سال انتخاب می‌شوند و بعد از اتمام این مدت، می‌توان برای تمدید هیئت مدیره یا تغییر آن‌ها اقدام کرد. همچنین ممکن است به علت استعفا یا فوت مدیران، نیاز به تعیین مدیر جدید باشد. در این شرایط باید یکی از صورتجلسات زیر را ثبت کنید:

  • نمونه صورتجلسه تغییر اعضای هیئت مدیره
  • نمونه صورتجلسه تعیین سمت اعضای هیئت مدیره
  • نمونه صورتجلسه تغییر مدیرعامل در شرکت سهامی خاص
  • نمونه صورتجلسه تمدید هیئت مدیره

انتخاب مدیران شرکت سهامی خاص، در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه یا عادی بطور فوق‌العاده است. نکته مهم اینکه مطابق ماده ۱۰۶ لایحه اصلاحی قانون تجارت، به محض انتخاب یا تغییر مدیران در شرکت‌های تجاری، یک نسخه از صورتجلسه باید برای ثبت به اداره ثبت شرکت‌ها ارسال شود. نحوه تنظیم این صورتجلسه نیز بسیار مهم است. در غیر اینصورت ممکن است فرایند انتخاب مدیران به دلیل برگشت صورتجلسه و ایرادات آن، تکمیل نشود. ما نمونه صورتجلسه انتخاب مدیران شرکت سهامی خاص را برایتان آماده کرده‌ایم تا با خیالی راحت این فرایند را شروع کنید.


صورتجلسه انتخاب مدیران شرکت سهامی خاص به کار چه کسانی می‌آید؟

  • مدیران و سهامداران شرکت سهامی خاص
  • نماینده ثبت صورتجلسه انتخاب مدیران در اداره ثبت‌ شرکت‌ها
  • موسسات ثبتی، وکلا و مشاوران حقوقی 
  • کارشناسان تولید محتوای حقوقی   
  • دانشجویان حقوق

چرا نمونه صورتجلسه انتخاب مدیران ثبت‌یار را دانلود کنیم؟

نمونه صورتجلسات ثبت‌یار، توسط کارشناسان متخصص تغییرات شرکت تنظیم می‌شوند. بنابراین با در نظر گرفتن تمامی قوانین و رویه‌های ثبتی آماده شده‌اند و کاملا دقیق و جامع هستند.

با دانلود این نمونه صورتجلسه، دیگر نگران رد شدن صورتجلسه خود نباشید و با خیال راحت آن را به اداره ثبت‌ شرکت‌ها ارسال کنید. 

ما در ثبت‌یار، هر دو فایل نمونه صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه و عادی بطور فوق‌العاده را برایتان آماده کرده‌ایم. بنابراین در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید برای ثبت صورتجلسه انتخاب مدیران شرکت خود اقدام کنید.


دانلود نمونه صورتجلسه انتخاب و تغییر اعضای هیئت مدیره در چند ثانیه! 

برای دانلود نمونه صورتجلسه انتخاب مدیران شرکت سهامی خاص، کافی است نام و نام خانوادگی، ایمیل و شماره تماس خود را در قسمت پایین صفحه وارد کنید. بعد از تکمیل اطلاعات، فایل صورتجلسه برای شما قابل دانلود است.


همراه همیشگی ما باشید

اگر این صورتجلسه را دانلود کردید، لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. ما مشتاقانه منتظر خواندن نظرات شما هستیم.