نمونه صورتجلسه تغییر آدرس شرکت با مسئولیت محدود چیست؟

اگر می‌خواهید آدرس شرکت مسئولیت محدود خود را تغییر دهید، مثلا از شهری به شهر دیگر بروید یا این‌که فقط ساختمان شرکت خود را عوض کنید، نمونه صورتجلسه تغییر آدرس شرکت با مسئولیت محدود به کارتان می‌آید.

صورتجلسه تغییر نشانی شرکت با مسئولیت محدود می‌تواند در مجمع عمومی فوق‌العاده تنظیم شده یا این‌که توسط هیئت مدیره تنظیم و تصویب شود. و پس از آن باید در سامانه اداره ثبت شرکت‌ها ثبت شده، تا تغییر نشانی نهایی شود.


اشتباهات متداول

اگر آدرس شرکت خود را تغییر داده‌اید اما آن را طی صورتجلسه‌ای ثبت نکرده‌اید، آدرس رسمی شما هم‌چنان آدرس قبلی‌ست و مکاتبات، نامه‌های اداری و قضایی، دفاتر پلمپ و… به آدرس قبلی ارسال می‌شوند. این مشکل، وقتی که تغییر آدرس از تهران به شهرستان و بالعکس باشد ممکن است چندبرابر شود.
نمونه صورتجلسه تغییر آدرس به درد چه کسانی می‌خورد؟ 

  • مدیران شرکت 
  • شرکا شرکت 
  • نماینده ثبت صورتجلسه تغییر آدرس در اداره ثبت‌شرکت‌ها
  • وکلا و مشاوران حقوقی
  • موسسات ثبتی و حقوقی
  • کارشناسان تولید محتوای حقوقی
  • دانشجویان حقوق

چرا نمونه صورتجلسه تغییر آدرس شرکت با مسئولیت محدود ثبت‌یار را دانلود کنیم؟

نمونه صورتجلسه تغییر آدرس شرکت مسئولیت محدود در ثبت‌یار، بر اساس تمامی مقررات و آئین‌نامه‌ها تنظیم می‌شود و به همین دلیل از نظر قانونی بودن آن خیال‌تان راحت باشد. هم‌چنین کارشناسان ما طی سال‌ها تجربه همکاری با اداره ثبت شرکت‌ها، دریافته‌اند که اگر متن صورتجلسه تغییر آدرس شرکت را به این ترتیب بنویسند، احتمال رد شدن آن‌ها بسیار پایین است.

بنابراین با دانلود نمونه صورتجلسه تغییر آدرس شرکت با مسئولیت محدود،‌ کامل‌ترین صورتجلسه را داشته باشید.

ثبت صورتجلسه تغییر آدرس شرکت را می‌توانید در ثبت‌یار، به صورت غیرحضوری و آنلاین انجام دهید. 


دانلود نمونه صورتجلسه تغییر آدرس شرکت مسئولیت محدود

برای دریافت نمونه متن نامه تغییر آدرس شرکت یا همان صورتجلسه،‌ در فرم زیر،‌ نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره تماس خود را وارد کنید. سپس با انتخاب گزینه دریافت فایل، نمونه صورتجلسه بلافاصله دانلود می‌شود.


منتظر شنیدن نظرات شما هستیم

اگر درخصوص صورتجلسه تغییر آدرس شرکت سوالی دارید در قسمت نظرات این مطلب برایمان بنویسید. هم‌چنین اگر پیشنهاد یا انتقادی دارید،‌ به گوش‌مان برسانید تا محتواهای بعدی خود را مطابق نیاز و خواسته شما تولید کنیم.